• بزرگوارانی که به عنوان خادمیار ، توفیق خدمت دارند ، اصل خدمت ایشان در شهر و منطقه خودشان می باشد که زیر نظر رابط منطقه فعالیت میکنند و پس از ارزیابی و تایید خدمات توسط مسئول منطقه اولین کشیک حرم مطهر را به  عنوان پاداش دریافت میکند و ان شاالله توفیق تشرف می یابند .
  •  سلام ؛ درحال حاضر ثبت نام برای خادمیاری متوقف گردیده ، لطفا در صورت تمایل بعد از تعطیلات نوروز از طریق سیستم تیکتینگ ( سامانه پاسخگویی کانون خدمت رضوی استان تهران ) نسبت به طرح موضوع اقدام نمایید تا در صورت ایجاد ظرفیت حتما شما بزرگواران را جهت ثبت نام راهتمایی کنیم .

مشتاقان خدمت در محضر امام رضا علیه السلام ؛ ضمن تماس با مناطق خود جهت ثبت نام راهنمایی میگردند ؛ یاوران رضوی با توجه به توانمندی های فردی در شهر و منطقه خود اقدام به فعالیت می نمایند پس از سپری شدن مدت حدود شش ماه پس از ثبت در سامانه درج گزارشات به صورت مستمر در صورت ایجاد ظرفیت و سهمیه از سوی مشهد به مرحله خادمیاری ارتقا می یابند .

خادمیاران گرامی پس از انتخاب عرصه و مصداق خدمتی ؛ زیر نظر منطقه و مسئول کانون شروع به فعالیت می نمایند .

خادمیاران گرامی ؛ در صفحه شخصی خود سمت راست گزینه اعلام آمادگی خدمت  را انتخاب کرده و با توجه توانمندی خود عرصه خدمتی عمومی یا تخصصی را انتخاب می نمایند سپس اقدام به انتخاب مصداق خدمتی نموده و گزینه مورد نظر را برگزینند و سپس روی تایید نهایی کلیک نمایند .

  1. سلامت کامل جسمانی
  2. حداکثر سن ۶۰ سال
  3. داشتن حداقل مدرک دیپلم برای بانوان

فرآیند گزینش کمی زمانبر می باشد ؛ لذا خادمیاران گرامی با سعه صدر کمی صبوری به خرج دهند تا زمان معین شده  سپری شود و گزینش نهایی گردد .

این سامانه با رویکرد ثبت مخدومین استان تهران و خدماتی که خادمیاران می بایست در این خصوص انجام بدهند راه اندازی شده و زیر نظر رابط منطقه و یا رابط شهرستان های استان تهران انجام میپذیرد در این سامانه امکان ثبت نام خادم میسر نمیباشد .

با توجه به انتقال ۸ سهمیه به سال جدید، در صورت تعیین عرصه و مصداق در سال ۱۴۰۲ و ارزیابی مربوطه توسط مسئول کانون ، می توانید از سهمیه سال قبل خود هم بهره مند شوید