کاربر گرامی عرض سلام و ادب ؛

ضمن تشکر از حسن اعتماد شما، با رعایت کلیه ی جوانب شرعی و قانونی آماده دریافت سوالات ، شکایات  “مرتبط با موضوعات کاری کانون های خدمت رضوی استان تهران” می باشیم.

لذا خواهشمندیم با رعایت موارد زیر با ما در ارتباط باشید :

  1. جهت ارسال سوال یا ارتباط با ما ؛ می بایست در سامانه ثبت نام نمایید .
  2. حداقل ۸ کاراکتر برای رمز عبور خود انتخاب نمایید .
  3. از مرورگرهای بروز شده مانند فایر فاکس و گوگل کروم استفاده نمایید .
  4. در فواصل مختلف نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام کنید .

کاربر گرامی دقت داشته باشید ثبت نام شما در سامانه کانون خدمت رضوی استان تهران به منزله قبولی شروط زیر می باشد :

  1. هنگامی که شما از سرویس‌ها و خدمات ما استفاده می‌کنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‌ها باشد، شما موافقت می‌کنید که کانون خدمت رضوی استان تهران به صورت الکترونیکی (سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
  2. حفظ شئونات اسلامی در ارتباط با سامانه به جهت ارائه سوالات و سایر پاسخ ها ( توهین به کارشناسان ، مقدسات ، و ... ) ممنوع میباشد و در صورت ثبت موارد حق شکایت به مراجع قضایی برای کانون خدمت رضوی استان تهران محفوظ می باشد .
  3. کانون خدمت رضوی استان تهران به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند.
  4. ما متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کنیم و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه می دهیم. در واقع با استفاده از سایت، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‌دهید.
  5. اطلاعات خود را در اختیار دیگران قرار ندهید کانون خدمت رضوی هیچ گونه تعهدی نسبت به حفظ پسورد شما ندارد .
  6. تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.aqrt.ir ؛ با زیر شاخه های خود می باشد .