مادران منطقه ۲۱ همراه با دختران‌شان به کارگاه آموزشی خانواده رفتند

بسته تخصصی آموزش و مشاوره خانواده ویژه دختران نوجوان و مادران در منطقه ۲۱ تهران برگزار شد.

به گزارش آستان‌نیوز از تهران، مریم باقری مسئول کانون مشاوره و مددکاری خدمت رضوی منطقه ۲۱ تهران با اعلام این خبر گفت: این بسته آموزشی شامل کارگاه تخصصی با حضور دختران نوجوان و مادرانشان و میزهای خدمت مشاوره رایگان بود.

وی گفت: در این بسته آموزشی یک کارگاه تخصصی چند ساعته در شهرک غزالی با حضور سارا اجاقلو خادمیار رضوی و کارشناس مشاوره برگزار شد که در آن به بیان اهمیت ارتباط موثر میان مادر و دختر و تاثیر آن در کانون خانواده پرداخته شد.

باقری افزود: این کارگاه آموزشی در آمفی‌تئاتر مرکز مشاوره تفکر واقع در شهرک غزالی از ساعت ۸ الی ۱۲ ظهر برگزار شد که با عنایت امام رضا (ع) این کارگاه با استقبال مادران و دختران منطقه مواجه شد.

وی با تاکید بر اهمیت روابط مادر و دختر گفت: روابط یک دختر با مادر می‌تواند تأثیرگذارترین رابطه در تمام زندگی او باشد و تمامی روابط او با دیگران حتی رابطه با همسرش را تحت تأثیر قرار دهد. علم روانشناسی برای این رابطه ارزش قائل است و پیوسته در پی بهبود و تعمیق آن است، در همین راستا برگزاری کارگاه و میز مشاوره‌ای با این موضوع در دستور کار قرار گرفت.

مسئول کانون مشاوره و مددکاری خدمت رضوی منطقه ۲۱ در ادامه گفت: همچنین همزمان خادمیاران رضوی از ساعت ۹ الی ۱۰ صبح در کتابخانه مرکز مشاوره تفکر به ارائه مشاوره گروهی برای دختران‌ شرکت‌کننده پرداختند و در این مشاوره به آسیب‌شناسی ارتباط بین مادر و دختر و پرسش و پاسخ در این زمینه پرداخته شد.

پس از آن یک برنامه شاد با رویکرد مسابقه با موضوع حل کردن تعارضات فرزند و والد با حضور مسئولین برگزار شد و در پایان حضار به زیارت قبور شهدای گمنام رفته و مراسم با پذیرایی ناهار پایان یافت.

لازم به ذکر است مرکز مشاوره تفکر شهرک غزالی به تازگی در مراسمی با حضور معاون وزارت ورزش و جوانان، سرپرست سازمان رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری تهران، مدیران و مسئولین اداره ورزش و جوانان استان تهران، معاون فرهنگی شهرداری منطقه ۲۱ و خادمیاران رضوی منطقه افتتاح شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر : QR Code For:  مادران منطقه ۲۱ همراه با دختران‌شان به کارگاه آموزشی خانواده رفتند

مطلب پیشنهادی

خادمیاران رضوی در شهرک استقلال مراسم سوگواری امام حسین (ع) برگزار کردند

خادمیاران رضوی منطقه ۲۱ در ایام سوگواری سید و سالار شهیدان اقدام به برگزاری مراسم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *