بیش از ۴۰ عنوان برنامه در دهه کرامت استان تهران اجرا می‌شود/ از راه‌اندازی پویش سفره مهربانی تا برگزاری جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع)

دبیر کانون‌های خدمت رضوی استان تهران از اجرای بیش از ۴۰ عنوان برنامه شاخص با همکاری خادمیاران رضوی در ایام دهه کرامت خبر داد.

به گزارش شبکه خادمان رسانه ای کانون های خدمت رضوی استان تهران، علیرضا جانه دبیرکانون‌های خدمت رضوی استان تهران در جلسه برنامه‌ریزی ستاد دهه کرامت ‌کانون‌های خدمت رضوی مناطق و شهرستان‌ها اظهار کرد: این دهه تداعی کننده عزم و اراده حضرت معصومه(س) و وفای بی‌نظیر نسبت به حضرت رضا(ع) است.

وی گفت: در ایام دهه کرامت بیش از ۴۰ عنوان برنامه پیش بینی شده که علاوه بر برنامه‌های کانون‌های خدمت رضوی استان تهران، ۸ برنامه شاخص در سطح ملی برگزار خواهد شد.

دبیر کانون‌های خدمت رضوی استان تهران افزود: برگزاری جشن‌های محله‌ای در بوستان‌ها و ۱۰ شب ۱۰ مسجد، برپایی کاروان مهربانی، برگزاری جشن ویژه دختران، برگزاری جشنواره رسانه‌ای با موضوع امام رضا(ع)، عیادت از بیماران و دیدار با کادر درمان، حضور در مراکز نیروهای مسلح و پادگان‌ها، مراکز ترک اعتیاد، زندان‌ها، مراکز نگهداری سالمندان و کودکان بی‌سرپرست، حضور در مناطق محروم و گره‌گشایی از نیازمندان از جمله برنامه‌های دهه کرامت است.

وی ادامه داد: برگزاری جشن‌های وحدت و گلریزان، دیدار با کارآفرینان و شرکت‌های دانش بنیان، خانواده شهدا، ورزشکاران، گروه ‌های بسیجی و جهادی فعال، کشاورزان و دامداران، پخش نواهای رضوی از مساجد و حسینیه‌ها در ساعت ۸ صبح و عصر، برپایی میزهای خدمت رضوی و تجلیل از خانواده معظم شهدا و تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب اسلامی در حرم امام خمینی(ره) بخش دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده است.

جانه با اشاره به عناوین روز شمار دهه کرامت گفت: روز چهارشنبه اولین روز دهه کرامت به نام کرامت رضوی، دختران فاطمی و جشن دختران ماه و تجلیل از دختران، بانوان و تکریم خانواده، دومین روز کرامت رضوی تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، سومین روز جمعه‌های مهدوی، حضور در نماز جمعه، چهارمین روز تجدید میثاق با ولایت و رهبری، پنجمین روز تجلیل از امام زادگان و بقاع متبرکه، ششمین روز سفره‌های مهربانی، هفتمین روز تولید دانش بنیان، اشتغال و کارآفرینی، هشتمین روز چهارشنبه‌های امام رضایی و برپایی جشن‌های محله‌ای و میزهای خدمت، نهمین روز تجدید میثاق با شهدا و عطرافشانی گلزار مطهر شهدا، دهمین روز برگزاری آیین شکرگزاری خدمت رضوی و روز آخر با برپایی جشن‌های و اختتامیه جشنواره‌های رضوی همراه خواهد بود.

گفتنی است این جلسه با حضور معاونین و مسوولین کانون‌های تخصصی و عمومی برگزار شد و همچنین نشست‌هایی با دستگاه‌های اجرایی و دبیرخانه ملی ستاد دهه کرامت در دولت تشکیل شده است.

لینک کوتاه خبر : QR Code For:  بیش از ۴۰ عنوان برنامه در دهه کرامت استان تهران اجرا می‌شود/ از راه‌اندازی پویش سفره مهربانی تا برگزاری جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع)

مطلب پیشنهادی

نذر خادمیاران رضوی سفره نیازمندان منطقه ۶ تهران را رنگین کرد

خادمیاران کانون خدمت رضوی منطقه ۶ تهران  با توزیع ۷۵ کیلو گوشت گرم سفره  نیازمندان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.