برگزاری مسابقه عروسک قشنگ‌ من با هدف ترویج حجاب

مسابقه عروسک قشنگ من با هدف ترویج عفاف و حجاب در کودکان و نوجوانان برگزار شد.

به گزارش شبکه خادمان رسانه ای کانون های خدمت رضوی استان تهران، محمد سعید باقری، مسئول کانون هنر و محصولات فرهنگی منطقه ۲۱ تهران گفت: مسابقه عروسک قشنگ من طی چند سال گذشته در مراسمات مختلف با هدف آشنایی کودکان با مبحث عفاف و حجاب و فرهنگ سازی نرم و مأنوس شدن آن ها با این موضوع برگزار می شود.

وی اظهار داشت: امسال این مسابقه در دهه کرامت در چند برنامه از جمله نمایشگاه کتاب واقع در مصلای تهران ، مسجد جامع تهرانسر و چند میز خدمت در جشنهای مختلف دهه کرامت برگزار شد. افراد زیادی در این مسابقه شرکت کردند و آثار خود را به شماره دبیرخانه ارسال کردند که از بین آنها سی و پنج اثر به عنوان اثر برگزیده انتخاب شدند و در بخش داوری یازده اثر که از لحاظ دقت و خلاقیت در درجه بالاتری قرار داشتند شایسته تقدیر شناخته شده و جوایز ویژه ای به ایشان اهدا شد.

باقری افزود: جهت ایجاد انگیزه بین شرکت کنندگان به افرادی که برگزیده شناخته شدند و به مرحله داوری راه پیدا کردند هدایای نفیس و تبرکی علی بن موسی الرضا (ع) اهدا شد.

وی افزود: تعداد سی و پنج بسته هدیه و تبرکی جهت ارسال به شرکت کنندگان آماده سازی گردید.هر بسته شامل یک هدیه فرهنگی یک هدیه مذهبی و بسته تبرکی که شامل گلاب و نمک و نبات بود.

در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب که هدف اصلی این مسابقه بود در جوایز دختر خانم ها هدایایی مرتبط به حجاب و در تمام بسته ها جهت ترویج کتاب خوانی یک عدد کتاب نیز تدارک دیده شد.

جوایز این مسابقه همزمان با عید سعید قربان با هماهنگی بین شرکت کنندگان در مسجد جامع تهرانسر تحویل برگزیدگان و تعدادی از هدایا به آدرس منزل ایشان ارسال شد.

مسئول کانون هنر و محصولات فرهنگی خدمت رضوی منطقه ۲۱ تهران خاطرنشان کرد: این مسابقه با همت کانون هنر و محصولات فرهنگی منطقه بیست و یک و تلاش یاوران رضوی و خادم یاران منطقه صورت گرفت و هدایای این مسابقه توسط خیرین تهیه شد

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر : QR Code For:  برگزاری مسابقه عروسک قشنگ‌ من با هدف ترویج حجاب

مطلب پیشنهادی

خادمیاران رضوی در شهرک استقلال مراسم سوگواری امام حسین (ع) برگزار کردند

خادمیاران رضوی منطقه ۲۱ در ایام سوگواری سید و سالار شهیدان اقدام به برگزاری مراسم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *