برگزاری دوره درمانی گروهی در منطقه ۲۱ تهران برای اقشار ضعیف

کانون مشاوره و مددکاری خدمت رضوی منطقه ۲۱ با برگزاری طرحواره درمانی گروهی و کارگاه شخصیت‌شناسی به کمک اقشار ضعیف و آسیب دیده منطقه شتافت.

به گزارش آستان‌نیوز از تهران،‌ این طرحواره در موسسه نیکوکاری حامیان شهرک استقلال ویژه اقشار ضعیف و آسیب‌دیده تحت پوشش این موسسه برگزار شد.

مریم باقری مسئول کانون مشاوره و مددکاری خدمت رضوی منطقه ۲۱ تهران در این خصوص گفت: در حاشیه این طرحواره که به صورت گروهی و با رویکرد درمانی برگزار شد، کارگاه شخصیت‌شناسی نیز همراه با آزمایش و تفسیر توسط کارشناس مشاوره برگزار شد.

وی افزود: جلسات مشاوره فردی نیز در روزهای دوشنبه و چهارشنبه هر هفته با حضور آرزو سیفی خادمیار رضوی و کارشناس مشاوره در این موسسه برگزار می‌شود.

باقری به اهمیت توانمندسازی گروه‌های آسیب‌پذیر جامعه با هدف پیشگیری از بروز آسیب‌های اجتماعی تاکید کرد و گفت: قشرهای آسیب‌دیده و ضعیف جامعه بیشتر از افراد دیگر در معرض آسیب‌های اجتماعی قرار دارند و وظیفه ما در کانون مشاوره و مددکاری توجه ویژه به این موضوع است.

وی در پایان از همکاری مسئولین موسسه نیکوکاری حامیان تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد که این همکاری در مسیر کمک به قشر ضعیف ادامه یابد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر : QR Code For:  برگزاری دوره درمانی گروهی در منطقه ۲۱ تهران برای اقشار ضعیف

مطلب پیشنهادی

خادمیاران رضوی در شهرک استقلال مراسم سوگواری امام حسین (ع) برگزار کردند

خادمیاران رضوی منطقه ۲۱ در ایام سوگواری سید و سالار شهیدان اقدام به برگزاری مراسم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *