سازماندهی و گسترش شبکه داوطلبان خدمت رضوی :

( خادمیاران و یاوران رضوی استان تهران )
  • شناسایی و گزینش داوطلبان خدمت
  • طراحی و استقرار نظام توسعه فعالیت‌های خادمیاری
  • طراحی و استقرار نظام ارزشیابی و نظارت بر عملکرد خادمیاران
  • راه اندازی سامانه و فرآیند جذب خادمیاران
  • دریافت گزارشات فعالیت های خادمیاران و استقرار سامانه ارتقاء خادمیاران
  • ایجاد بستر مشارکت خادمیاران در موضوع خدمت رسانی
دوره آموزشی چهل شایستگی خادم تراز

خدمت دردستگاه اهل بیت عصمت وطهارت(ع) از توفیقات و نعمات الهی و اعلام محبت عملی به این ذوات مقدس است. این نعمت شایسته شکری مستمر و همیشگی است این شکر با به دست آوردن معرفت صحیح نسبت به صاحب خانه و شناخت و رعایت آداب و اخلاق و دانستن مهارت های لازم است.
همزمان با دهه امامت و ولایت،و ضرورت تربیت خادمان تراز ؛ از خادمیاران و یاوران رضوی دعوت میگردد تا ضمن ثبت نام،بار دیگر با حضور پرشور خود در آموزشهای ضمن خدمت،گوی سبقت را ربوده و تجدید میثاق مجدد با امام مهربانی ها را به منصه ظهور رسانند . از آنجا که توجه به نیازهای معنوی و فرهنگی خادمیاران،از مهم ترین رسالت های ماست،لذا برآن گشتیم تا با آموزش خادم تراز،در معرفت افزایی و آراسته شدن به شایستگی های لازم همراه شما بزرگواران باشیم .

کتاب های آزمون حرم شناسی ویژه خادمیاران و یاوران رضوی

کتاب های راهنمای زائر و خادمین :

حریم ملکوت عنوان کتابی است که ضمن بررسی معماری اسلامی بکار گرفته شده در مضجع شریف و بارگاه ملکوتی امام هشتم علی بن موسی الرضا(ع) به تأثیرات این هنر فاخردر ارزشمند نمودن این بارگاه اشاره نموده‌است. اطلاعاتی پیرامون سنگ روضه منوره، مطالبی درباره ضریح حضرت و معرفی صحن‌ها و رواق‌ها، معرفی مساجد موجود در حرم رضوی مانند گوهرشاد، اطلاعاتی پیرامون مدارس علمیه حرم مطهر، و کتابخانه و موزه ها از جمله مطالب مطرح شده در این کتاب می‌باشد.